0212 671 11 16

Çözümlerimiz

digitalleşmede yeni nesil yazılım çözümleri üretiyoruz.

Celal Bayar Üniversitesinde bulunan Teknoloji Geliştirme Merkezimiz (TEKNOKENT) de geliştirdiğimiz  %100  yerli  5. Nesil yazılımlarımız  ve alanında uzman mühendislerimiz, AR-GE proje ekibimizle birlikte birçok kurum ve kuruluşa yazılım çözümleri üretmekteyiz. Sürekli gelişen teknolojik dönüşüm geçiren dünyamızda, siz müşterilerimize kesintisiz olarak güncel yazılım çözümleri üretmekteyiz. İstanbul merkezli ofisimizde tüm sektörlere daha iyi hizmet ağı sağlamaktayız. 

Kamu hizmetlerini daha etkili ve verimli sunmak için bu sektörde birçok bakanlık ve bakanlıklara bağlı kurslara uzaktan eğitim altyapıları oluşturduk. Dijital yazılım çözümleri ürettik ve üretmeye devam etmekteyiz.

Kamu sektörü

Dijital çözümler

Dijital eğitim dönüşümü son yıllarda çok hızlanmakta ve çeşitlenmekte. Eğitim sektöründe dijitalleşme yani yazılı dökümanların dijital ortama taşınmasında da faaliyet göstermektedir. Kolejler, üniversiteler ve bakanlığa bağlı kurslara senkronize ve asenkronize eğitim yazılımları sağlanmaktadır.

eğitim sektörü

Uzaktan eğitim çözümleri

Dijital dönüşüm, önemli üç endüstride de fark yaratmakta bunlar: toptan, imalat ve üretim firmaları. Bu endüstriyel alanlarda ERP, CRP, kurumsal WEB ve hizmet içi eğitimler gibi yazılım çözümleri hizmeti sunmaktayız.

imalat ve üretim sektörü

Dijital çözümler

İthalat ve İhracat sektörünün dijital dönüşümü için etkili bir dijital varlığa sahip olmaktayız. Dünya pazaryerlerine mühendislerimiz ve AR-GE proje ekiplerimizle 5.Nesil yazılım çözümleri ürettik. Üretmiş olmakla sınırlı kalmayıp Teknokentte merkezimizde AR-GE’sini yaptığımız yeni projelerimizlede faaliyet göstermekteyiz.

ithalat -ihracat sektörü

E-Dış Ticaret

Turizm oteller ve acentelerde, konferans, seminer, Webinar, hizmet içi uzaktan eğitim yazılımı ve altyapılarının kurulmasına olanak sağlamaktayız. 5 dakikada binlerce kişiyle video konferan seminer yapılabilmektedir.

Turizm -hotel ve konferans

Webinar - Konferans - Seminer - E-Eğitim

Pazarlama ve hizmet sektörüne de gelişen ve sürekli değişim gösteren, ilerleyen teknolojinin gelişiminin zaman içerisinde yeni ürün ve hizmetlerin oluşumuna olanak sağlamasıyla birlikte dijital dünyada bir çok dijital çözüm üretimi sağlamış bulunduk. Gelişen internet altyapısına göre hizmet vermekteyiz.

pazarlama ve hizmet sektörü

dijital çözümler

UZGEM YAZILIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TEKNO KENT

teknoloji